• Ново
Боксерски Гаќи За Мажи Гаќи Класична Долна Облека Цврста Црна 1-Пакет
zoom_in

Боксерски Гаќи За Мажи Гаќи Класична Долна Облека Цврста Црна 1-Пакет

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Големина : М Инчи : 30-32 Вклопете го половината на телото : 73-80см/28,74-31,50" Рамна мерка : 34см/13,39" Големина : Л Инчи : 32-34 Вклопете го половината на телото : 80-87см/31,50-34,25" Рамна мерка : 36см/14,17" Големина : XL Инчи : 34-36 Вклопете го половината на телото : 87-94см/34.25-37.01" рамна мерка : 38см/14.96" големина : ххл инчи : 36-38 вклопување на половината на телото : 94-101см/37.01-39.76" рамна мерка : 40см/15.75" мрежеста ткаенина долна облека за мажи дише удобни гаќички за КОЛКОВИ ЗА МАЖИ Боксерски Гаќички за Мажи гаќички класична долна облека цврста црна м 1-Пакет. Машка долна Облека Машка Долна Облека Боксер Кратко истегнување одговара на боксери за удобност. УДОБНА ТКАЕНИНА : Здив од природата, удобен и дише, ја отстранува влагата, ве одржува освежени цел ден, многу погодни за дома, вежбање, патување и други секојдневни активности. ЕЛАСТИЧНО ИСТЕГНУВАЊЕ : половината е полна со еластичност, не е лабава и не паѓа надолу. Нежно се вклопува на кожата на половината и не предизвикува непријатно чувство на собирање. Ве молиме внимателно проверете ги деталите за големината пред да купите.Поради рачно мерење, дозволете разлика во големината од 2-3см.

Им се допаѓа и на купувачите..