• Ново
Р-Серија Контрола Рака Одговара изберете: 1994-1996, 2000-АКУРА ИНТЕГРА ЛС
zoom_in

Р-Серија Контрола Рака Одговара изберете: 1994-1996, 2000-АКУРА ИНТЕГРА ЛС

DEN 3567.20

Износ
check Во продавницата.

Moog R-Серија (RK) Контролна Рака ЛЕСНА ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот што ви дава совршено вклопување веднаш надвор од кутијата. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизирани чаури за тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Градежништвото и дизајнот потврдени од инженерите на МОГ. Широка покриеност за странски и домашни апликации. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Заврши : Боја.

Им се допаѓа и на купувачите..