• Ново
COMO BLU Women'sенски плус големина изопачена маица
zoom_in

COMO BLU Women'sенски плус големина изопачена маица

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Еве го пресвртот : Вашата лесна маичка добива ново ажурирање со изопачената маица на COMO Blu покриена со печатење во Allover и заврши со пресечен V-врат. Предниот дел од јазолот го врзува овој изглед заедно. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : пресек на деколте; јазол фронт; печатење на сите. Плус големина искривена маица за жени од COMO Blu.

Им се допаѓа и на купувачите..