• Ново
Џпли Писмо За Девојки Печатени Мали Џемпери Од Тиква Со Долги Ракави Панталони За Коса Три Сета
zoom_in

Џпли Писмо За Девојки Печатени Мали Џемпери Од Тиква Со Долги Ракави Панталони За Коса Три Сета

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Писмо за девојки печатени мали џемпери од тиква со долги ракави бенд за коса три парчиња. Материјал : памучни мешани ткаенини. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Пакетот вклучува : 1*Коса облека, 1*панталони, 1*блузи. Големина на пакетот : 25х30х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Дете 2 Бебе Девојка Краток Ракави Табела : . Големина : 70 Биста : 52см/20.47" Половината за Панталони : 36см/14.17" Врвови Должина : 38см/14.96" Должина На Панталони : 38см/14.96" Препорачана возраст : 3-6 Месециголемина : 80 биста : 54см/21.26" Половината за Панталони : 38см/14.96" Врвови Должина : 41см/16.14" должина на панталони : 41см/16.14" препорачана возраст : 6-12 Месециголемина : 90 биста : 56см/22.05" половината за панталони : 40см/15.75" врвови должина : 44см/17.32" Должина На Панталони : 44см/17.32" препорачана возраст : 12-18 месециголемина : 100 Биста : 59см/23.23" половината за панталони : 42см/16,54" врвови должина : 47см/18,50" должина на панталони : 47см/18,50" препорачана возраст : 18-24 Месециголемина : 110 биста : 62см/24,41" Половината За Панталони : 44см/17,32" Врвови Должина : 50см/19,69" должина на панталони : 50см/19,69" препорачана возраст : 2-3 Години Стилски дизајн : овој комплет од три дела има трендовски Дизајн со печатење букви, мала шема од тиква и Долги Ракави. Тоа Е За Девојки Кои Сакаат да Останат Модерни и Удобни. 6 Месечна Девојка Облека 2 Месечна Коса. Разноврсна И Практична : Разновидноста На Овој Сет Овозможува Различни Опции За Стилизирање. Вашето Дете Може Да Ги Носи Парчињата Заедно За Координиран Изглед Или Мешање И Да Ги Вклопи Со Други Предмети Во Нивната Гардероба. Тоа Е Практичен Избор за Секојдневно Носење. Долга Кошула Нога Бебе Подарок За Девојки. Комплетен Сет : Овој Сет Вклучува Не Само Џемпер И Панталони, Туку И Соодветна Лента За Коса. Лентата За Коса Дава Слатко И Разиграно Чувство На Целокупниот Изглед, Што Ја Прави Комплетна И Координирана Облека. Бебе Дете Девојка Долг Ракав. Пријатно И Топло : Изработени од Висококвалитетни Материјали, Џемперот и Панталоните Во Овој Комплет Обезбедуваат Топлина и Удобност за Време на Постудените Сезони. Долгите Ракави Гарантираат Дека Вашето Дете Ќе Остане Пријатно Цел Ден. Голема Девојка Облека Девојки Кошула Хеланки Во Собата.

Им се допаѓа и на купувачите..