• Ново
Вермонт Американец - # 3-1 2 Филипс Ледена Моќ Малку
zoom_in

Вермонт Американец - 3-1 2 Филипс Ледена Моќ Малку

DEN 1279.84

Износ
check Во продавницата.

За дупчење во дрво, метал и пластика. Секој челичен бит со голема брзина е стврднат и кален за долг животен век и високи перформанси во тешки апликации118 степен конфигурацијата на точката е идеална за апликации за дупчење за општа намена 3/8-Инчен намален стебло овозможува дупчење поголеми дупки со 3/8-Инчни вежби Icebit® Битовите За Напојување се Конструирани од Стврднат Челик за подолг Век На Траење И Отпорност на Абење На Врвот. Ребрестиот Врв Ја Зголемува Моќта На Зафаќање И Го Намалува Лизгањето. Универзален 1/4" Шестоаголник Со Жлеб За Напојување.

Им се допаѓа и на купувачите..