• Ново
Викерман 2 ' Снег Врв Бор И Бери Вештачки Елка, Јасно Дура осветлена Светла
zoom_in

Викерман 2 ' Снег Врв Бор И Бери Вештачки Елка, Јасно Дура осветлена Светла

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Викерман 2 'х 16" Вештачка Елка Од Бор И Бобинки Со Бобинки, Винова Лоза и Вистински Борови Шишарки, 52 Пвц Врвови и 35 чисти Светла осветлени од Дура. Ова прекрасно дрво доаѓа претходно осветлено со Јасни Мини Светла со блескаво Светло, има лесно замрзнати зелени пвц врвови нагласени со борови шишарки, винова лоза и бобинки и е фиксирано во украсна основа за лопатка. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога некои светилки се скршени или недостасуваат. Прелит со 35 јасни мини светла со блескаво осветлување на Дура со украсна основа за лопатка. 52 богати зелени пвц совети создаваат реален изглед лесно замрзнат со акцент на бобинки. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Им се допаѓа и на купувачите..