• Ново
Филозофија Земете Длабок Здив Крем За Гел За Оксигенирање Без Масло, Оз
zoom_in

Филозофија Земете Длабок Здив Крем За Гел За Оксигенирање Без Масло, Оз

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Вдишете нов живот во уморна и под стрес кожа. Земете длабок здив хидратантниот крем без масло, кој оксигенира го обновува и освежува досадниот, сув тен кој страда од ефекти на зафатен начин на живот што може да ја старее кожата. Со ексклузивна технологија за чист воздух.Состојки Аква/Вода/Еу, Бутилен Гликол, Циклопентасилоксан, Метил Глуцет-20, Циклохексасилоксан, Хидрогентиран Полиизобутен, Глицерин, Перфлуородекалин, Токоферол, Хидролизирана Хијалуронска Киселина, Млечна Киселина, Екстракт Од Семе Од Кафе Coffбика (Кафе), Екстракт Од Лист Камелија Синенсис, Јојоба Isри, Цетил Алкохол, Ц13-14 Изопарафин, Силика, Диметикон, Екстракт Од Корен Од Ангелика Архангелика, Екстракт Од Кора Од Цитрус Аурантиум Амара (Горчлив Портокал), Екстракт Од Лист Од Гинко Билоба, Екстракт Од Семе Од Понгамија Пината, Токоферил Ацетат, Полисорбат 80, Лаурет-7, Хидролизирани Estри На Јојоба, Кофеин, Хидрогенизиран Лецитин, Гликоза, Дикаприлил Карбонат, Октилдодецил Неопентаноат, Амониум Акрилојлдиметилтаурат/Потпретседател Кополимер, Бутилен/Етилен/Стирен Кополимер, Етилен/Пропилен/Стирен Кополимер, Карбомер, Полиакриламид, Алкохол, Бензил Алкохол, 1,2-Хексанедиол, Калај Оксид, Пропилен Гликол, Натриум Бензоат, Калиум Сорбат, Дисодиум Едта, Хидролизирано Брашно Од Соја, Бхт, О-Цимен-5-Ол, Каприлил Гликол, Феноксиетанол, Титаниум Диоксид (Ци 77891), Фд & Ц 1 (Ци 42090). Упатствата се применуваат за чистење на лицето наутро и / или навечер навлажнувачки крем за лице што ја храни и ревитализира кожата.

Им се допаѓа и на купувачите..