• Ново
Нцаа-Вирџинија Техника Вт-Колеџ Печ Изработка На Руно, Покрај Дворот
zoom_in

Нцаа-Вирџинија Техника Вт-Колеџ Печ Изработка На Руно, Покрај Дворот

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Поздравете ја нашата Најнова колекција на официјално лиценцирана ткаенина ОД Руно НЦАА. Оваа 100% полиестерска нцаа ткаенина е совршена за ватирање или секој креативен проект за шиење. И не заборавајте, секогаш можете прво да го најдете овде. Нашата официјално лиценцирана Колегиум руно ткаенина е отпечатена со Трендовски Тон На Дизајнот на Тонот. 100% полиестерска ткаенина произведена Од Сикел. Секој модел и боја е одобрен од вашето омилено училиште. Ова е екран печатени луксузни 100% полиестер ткаенина-ширината на ткаенината е 60 инчи сечење. Овој памучен модел е СОСЕМА НОВ и има толку многу намени. Сигурно ќе биде омилен обожавател. Грижата за оваа ткаенина е лесна само машинско перење на ладно со слични бои и сушење на ниско ниво. Не избелувајте и не пеглајте. Продаден покрај дворот, овој Висококвалитетен Дизајн од 100% Полиестер е широк 60 инчи и може да се купи во должина до 10 јарди. Ако нарачате повеќе од еден двор, ткаенината ќе пристигне во едно континуирано ПАРЧЕ ЗАБЕЛЕШКА : оваа ткаенина не е одобрена за детска облека за спиење. Лиценците за овие официјални производи се само за лична употреба, а не за препродажба. Забрането е производство на кој било готов производ за препродажба. 100% Полиестер Антипил Руно во вашиот омилен тим.

Им се допаѓа и на купувачите..