• Ново
Докерс Машки директно вклопување Jeanан ги скрати каки сите сезони Технички панталони
zoom_in

Докерс Машки директно вклопување Jeanан ги скрати каки сите сезони Технички панталони

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Вашите омилени фармерки направени на начин поудобна ткаенина. Нашите панталони со џин се најдобри од сите светови - лесни за стил, удобно и подготвени да одат каде било. Уште подобро, овој пар е направен со рециклирано влакно и ви помага да ја задржи вистинската температура со терморегулирачка технологија на ткаенини. Вашите омилени какис, исечете како вашите омилени фармерки. Какис исечени како вашите омилени фармерки, со директно вклопување низ седиштето и бутот. Сите сезони технологија? Ткаенината се прилагодува на температурата на околината. Стајлинг со 5 џеб. Додадено истегнување . Поставете на целата лента за удобност на движењето. Традиционална конструкција на тексас. Подебели навои во области со висок стрес. Бод на ланецот на дното на полите. Брендирани шанки и патенти. Морнарица брендирана назад. Само преку Интернет. Не ги исполнувате условите за враќање/размена/подигање во продавници.

Им се допаѓа и на купувачите..