• Ново
Викерман 18 Бери Црвена Топка Украс Божиќ Трансферот, по сет
zoom_in

Викерман 18 Бери Црвена Топка Украс Божиќ Трансферот, по сет

DEN 1119.84

Износ
check Во продавницата.

Викерман 18 " Бери Црвена Топка Украс Божиќ Трансферот. Додадете текстура и боја на секој празничен проект со овој Жичен божиќен избор на топка. Овој избор содржи еден сјаен украс од 3 инчи и 2) украси од 2,4 инчи завршени во мат и сјај. Овој мал украс е изработен од пластика отпорна на кршење и прави одличен акцент за венци, венци, дрвја, украсување пакети итн. Постојат 4 зема по пакет. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Мешавина Од Сјајни, Мат И Сјајни Завршетоци. Обезбедено на Жичано Стебло. Се препорачува За Внатрешна Употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..