• Ново
Бакнеж Корен Вистинска Боја За Коса, Влакна За Задебелување На Косата Светло-Кафеава
zoom_in

Бакнеж Корен Вистинска Боја За Коса, Влакна За Задебелување На Косата Светло-Кафеава

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Подгответе се да им дадете љубов на вашите корени! Еве забавен и лесен начин да додадете привремена боја на вашата коса или да направите брзо допирање помеѓу боите без да одземате многу време, скапо патување во салонот. Без разлика дали барате да го промените вашиот изглед или само да направите некои брзи прилагодувања, оваа боја x-on е најдобриот начин да си дадете diy боја x дома. Во шприц, сивите корени и проблемите со истенчување на косата исчезнаа. Наполнет со смирувачки, x jojoba x, овој лесен за употреба x x веднаш ги обојува оние тешко покриени области со богат, светло-кафеав пигмент. Иако бои, исто така се згуснува и ја поставува вашата коса за природно полн изглед. Иновативните влакна за задебелување слични на коса додаваат полнота и "дебеличка" на тие фини или проретчени влакна, а исто така пополнуваат ретки ќелави места долж вашиот дел, линија на коса или на кое било друго место што треба да ги прикриете или додадете некоја полнота. Практичниот х го прави брз и лесен за нанесување. И се суши за помалку од една минута, така што нема чекање околу времето – ќе бидете подготвени да одите веднаш штом ќе завршите со боење. Поставувањето х ја одржува бојата цел ден. За да отстраните, едноставно измијте ја косата со х. Иновативните влакна слични на коса додаваат полнота на истенчување или ќелаво место. Збогатен со кондиционирање на масло од јојоба. Ја одржува бојата цел ден со нашиот спреј за поставување. Бакнеж Корен Вистинска Боја За Коса, Влакна за Задебелување На Косата х Светло-Кафеава.

Им се допаѓа и на купувачите..