• Ново
Дизни Малата Сирена-Група Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени
zoom_in

Дизни Малата Сирена-Група Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Овој Тренд Меѓународен Дизни Малата Сирена - Група Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75"х 0.75".

Им се допаѓа и на купувачите..