• Ново
Панталони Прилагодено Се Вклопуваат Патосници За Автомобили За Тесла Модел С 2010, компјутер, Заштита Од Сите Временски Услови за возила, тешка пластика отпорна на В?
zoom_in

Панталони Прилагодено Се Вклопуваат Патосници За Автомобили За Тесла Модел С 2010, компјутер, Заштита Од Сите Временски Услови

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Панталони Saver Прилагодено Се Вклопуваат 4pc Автомобил кат Мат Во собата За Tesla Модел S 2010 : Дизајниран прилагодено одговара на комплексни контури и површини на подот простор на вашето возило. Панталони Штедач Прилагодено Се Вклопуваат Автомобил мат ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне Да се Задржи Длабоки жлебови канал вода, снег, кал, истури, и остатоци на уникатен централна тава која стапици до 500 мл (16 мл.) вода и лесно избришете ја или исплакнете ја. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : вашата подлога за автомобили е исечена за да одговара на точниот распоред на подот На Моделот Тесла С 2010, така што тие се инсталираат за неколку секунди без потребни завртки, завртки, сврзувачки елементи или алатки. ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ и ОБЛЕКА : Длабоките жлебови ја канализираат водата, снегот, калта, излевањето и остатоците до уникатната централна тава што заробува до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете. СУПЕРИОРНИ ПАТОСНИЦИ ЗА АВТОМОБИЛИ СО СИТЕ ВРЕМЕНСКИ ПЕРФОРМАНСИ : Изработени од нетоксичен, рециклиран пвц отпорен на временски услови, душеци За Зачувување Без Бпа се водоотпорни и без мирис дури и во екстремни временски услови и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76°F (- 60°C). ДИЗАЈН БЕЗ ЛИЗГАЊЕ : Флексибилните врвки го држат подот за да ја одржат подлогата на место без да го оштетат тепихот на вашето возило. ПРОИЗВЕДЕНО ВО СЕВЕРНА АМЕРИКА : Гордо произведено Во Канада од членови На Обединетите Челичари (УСВ Локални 1-500) и поддржано од доживотна гаранција за вашиот душевен мир.

Им се допаѓа и на купувачите..