• Ново
Каролини Богатства CK5263TH Холандски Бантам Пилешко Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна
zoom_in

Каролини Богатства CK5263TH Холандски Бантам Пилешко Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна

DEN 328.00

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства CK5263 TH68 Холандски Бантам Пилешко Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, повеќебоен Поводник или Држач За Клучеви со раса специфични холандски Бантам пилешко уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Ѕид Кука. Овој Поводник или Држач за Клучеви е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Карактеристики. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куките висат надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2,5 инчи. од основата. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1,5 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Тип-Поводник или Држач За Клучеви. Димензија-6 х 2 х 9 во. Тежина на предметот-1 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.

Им се допаѓа и на купувачите..