• Ново
Америхом Мансарда Црвено 24 Метал Бар Столче, Злато, Во собата на 2
zoom_in

Америхом Мансарда Црвено 24 Метал Бар Столче, Злато, Во собата на 2

DEN 2239.84

Износ
check Во продавницата.

Овие 24 Инчни Метални Столици Од Метални Шипки се одлични за човечки пештери студентски соби и подрумски барови. Достапно во популарни тимски бои покажете ја вашата поддршка за вашиот тим Алма матер или роден град. Идеален за мали простори столчињата за шипки лесно и уредно се собираат заедно што ги прави лесни за складирање од патот за складирање. Рачката на седиштето ги прави столиците лесни за подигање и движење. Лесна и цврста секоја столица тежи само 11 килограми. но, тој е доволно силен за да собере до 330 килограми. Доволно издржлив за употреба во продавницата и доволно стилски за употреба во кујната секоја Метална Столица има држач под седиштето што обезбедува дополнителна поддршка и стабилност. Гумените стапала без мар ги спречуваат лизгање и гребење на дрвени подови. Тие столици за шипки се обоени со завршница за боја на палто отпорна на гребење за богата длабока боја. Секоја Столица за Шипки е висока 24 инчи со седиште со димензии 12 Во л х 12 Во В.Продадено во комплет од 2. Карактеристики : индустриски модерен изглед за кујнски дом или продавница отпорна на гребење боја обложена Со прав лесно купишта За удобно складирање Поддршка За Х-заграда под седиштето за стабилност и издржливост висина на Седиштето : 24 инчи. Големина на седиштето : 12 Во L x 12 Во W 16 во W x 16 Во D x 24 Во H Тежина Капацитет : 330 фунти. Секоја столица тежи 12,5 килограми. Продаден во комплет Од 2-SKU : BFFT2009 Индустриски, модерен изглед за кујна, студентски дом или продавница отпорна на гребење боја обложена Со прав завршува Лесно купишта за практично складирање X-потпора под седиштето за стабилност и издржливост висина на Седиштето : 24 инчи. Големина на седиштето : 12 Во L x 12 Во W 16 во W x 16 Во D x 24 Во H Тежина Капацитет : 330 фунти. Секоја столица тежи 12,5 килограми. Продадени во сет од 2.

Им се допаѓа и на купувачите..