• Ново
Трговска марка ликовна уметност кругови платно уметност од Пат Саундерс-Вајт, бел мат, сребрена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност кругови платно уметност од Пат Саундерс-Вајт, бел мат, сребрена рамка

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „3 кругови“ платно уметност од Пат Саундерс-Вајт, Бела мат, Сребрена рамка : Уметник : Пат Саундерс-Вајт. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Тип на производ : Сребрена рамка, бела матка, акрилик.

Им се допаѓа и на купувачите..