• Ново
Рејчел Реј КЕРАМИЧКИ Евоо Шише За Издавање Масло И Оцет, 24-Унца, Портокал Од Тиква
zoom_in

Рејчел Реј КЕРАМИЧКИ Евоо Шише За Издавање Масло И Оцет, 24-Унца, Портокал Од Тиква

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Направено од издржлива, лесно чиста, керамика погодна за кујна, ова шише РЕЈЧЕЛ РЕЈ ЕВО е идеално за издавање масло и оцет. Дизајнирано за контрола и рамнотежа, ова шише со маслиново масло и балсамико оцет има вградена рачка за лесно држење при истурање масла и преливи врз леб, салати и многу повеќе. Безбедна машина за миење садови за лесно чистење и фалење со одлична боја, овој разноврсен диспензер одлично со керамичките чаши за потопување На Рејчел Реј, прибор за јадење и прибор за стилски прскање на секој декор. ГИ ОДРЖУВА МАСЛАТА СВЕЖИ : керамичкото ШИШЕ ЕВО Рејчел реј Е дизајнирано да ги одржува вашите масла и оцети посвежи подолго. ВГРАДЕНА ТОКМУ ВО : вградената рачка обезбедува цврст стисок при истурање со ова добро избалансирано ШИШЕ ЕВОО Од Рејчел реј. ПРЕЦИЗНО ИСТУРАЊЕ : шишето Рејчел РЕЈ ЕВО е идеално за употреба како диспензер за облекување сурова и салата и има уникатен излив дизајниран за совршено истурање масло и оцет. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Разноврсното шише со масло и оцет е безбедно за миење садови за лесно чистење. ГИ НАДОПОЛНУВА ДРУГИТЕ ПРЕДМЕТИ НА РЕЈЧЕЛ реј : ова шарено шише со МАСЛО И оцет ЕВО совршено се комбинира со други предмети во колекциите На Рејчел реј. ГАРАНЦИЈА ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ КВАЛИТЕТ.

Им се допаѓа и на купувачите..