• Ново
Модни Жени Лето Мрежа Спорт Удобни Клинови Чевли Плажа Ѕиркаат Пети Дишење Сандали Црно
zoom_in

Модни Жени Лето Мрежа Спорт Удобни Клинови Чевли Плажа Ѕиркаат Пети Дишење Сандали Црно

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

[Стил]Едноставна и мода ве прават повеќе атеактивни. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.8" Нога Широк : 9. Специфики на предметот : Пол : Жени,Девојче Горен Материјал : Мрежест Ѓон Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Стил На Слободно Време : Принцеза,Секојдневен,Едноставен Стил На Пети : Пета Со Отворен Прст Висок Стил : Метод На Затворање На Везгес : Лизгање На Чевли Висока Пета : 3,5 см/1,37" Висина На Платформата : 2 см/0,78" ПАКЕТ : 1 Пар Женски Чевли(Не Вклучувајќи Кутија за Чевли) ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе бидете помали поради конкавниот Дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Чевлите печатат цн големина, а не големина НА ЕУ! Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1. Големина : 37 САД : 6.5" нога широк : 9см/3.

Им се допаѓа и на купувачите..