• Ново
Шомпорт Зимски Женски Нејасни Дуксери Од Руно Секојдневен Екипаж Со Долги Ракави Еднобојна Буква Печатење Пуловер
zoom_in

Шомпорт Зимски Женски Нејасни Дуксери Од Руно Секојдневен Екипаж Со Долги Ракави Еднобојна Буква Печатење Пуловер

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Шомпорт 2023 Зимски Женски Нејасни Дуксери Од Руно Секојдневен Екипаж Со Долги Ракави Со Еднобојна Боја/ Печатење Со Букви Пуловерсезона : Fall,Зима,Лето,Пролет : Жени Жени, Дами, Дама, Женска Пригода : Секојдневно, Секојдневно, Секојдневно, Спорт, Вежбање, Јога, Одење, Трчањематеријал : Полиестерстил : Дуксер, Дуксер должина : Тип на Шема со долги ракави : Еднобојна/Градиентска Боја/Графичко Вклопување : Одговара На Големината На Дебелината : Стандардно Како Да Се Мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што Добивате : 1 Еез Жени Есенски Зимски Дуксер Дуксер Информации За Производот : Женски Јакни Со Качулка. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 72см/28.35". ** Ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние ќе ви дадеме 100% поврат.** Драги пријатели, пред да го купите, прво внимателно проверете ја нашата табела со големини.Благодарам! Материјал : ново пристигнување во 2023 година, женските есенски зимски дуксери и дуксери се изработени од лесна ткаенина, мека и дише,удобна е наспроти кожата, Прави да се чувствувате удобно и удобно во fall и зима. Карактеристики : со стилски и елегантен дизајн, оваа есенска 2023 обична дуксерка е дефинитивно задолжителен избор за вашето излегување. Повеќе големини и бои ви овозможуваат да имате повеќе избори. Покрај тоа, ткаенината е изработена од материјали погодни за кожата, што може да направи да се чувствувате удобно во текот на целиот ден. Натпревар : Жени fall зима 2023 трендовски дуксери од дуксери совршени за носење со хеланки, пар со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви за комплимент-достоен изглед.Овој врв е суштинска ставка во женскиот кабинет, без разлика дали станува збор за секојдневно секојдневно или патување на отворено, тоа е најдобриот избор за носење. Прилики : Секојдневни лабави дуксери погодни за излегување, облечени секојдневни, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневно носење.овој есенски дуксер ве одржува во добро расположение во текот на денот, ќе бидете пофалени кога ќе го носите. Добра идеја за подарок : оваа есенска зимска модна качулка е сладок подарок за девојки и жени.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра.

Им се допаѓа и на купувачите..