• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ САКАМ ПАРИНСКИ ОДГОВОРНИ ХУМОГРАФИЈА ФРАКЦИЈА ГРАФИЧКИ АРТСКИ ГАЛЕРИ ЗАВРШНИ ПАНТ ПЕНТИЧКИ Wallидни уметности, Дизајн со несовршена прашина
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ САКАМ ПАРИНСКИ ОДГОВОРНИ ХУМОГРАФИЈА ФРАКЦИЈА ГРАФИЧКИ АРТСКИ ГАЛЕРИ ЗАВРШНИ ПАНТ ПЕНТИЧКИ Wallидни уметности,

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : типографија, алишта, хумор. Дизајн со несовршена прашина.

Им се допаѓа и на купувачите..