• Ново
Машки Концепти Спорт Зелена Далас Ѕвезди Традиционални Ткаени Панталони
zoom_in

Машки Концепти Спорт Зелена Далас Ѕвезди Традиционални Ткаени Панталони

DEN 719.84

Износ
check Во продавницата.

Додадете малку духовит салон во вашата секојдневна ротација Со Овие Далас Ѕвезди Традиционални Ткаени Панталони Од Концепти Спорт. Панталоните имаат мек материјал со шема на гингам со еластичен појас и врвка за влечење за да обезбедат удобно вклопување, како и двострани џебови. Графиката На везените Далас Ѕвезди ја истакнува вашата непоколеблива гордост, без разлика дали ја гледате играта на каучот или одите на спиење. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 55% Памук/45% Полиестер. Официјално лиценциран. Машинско перење. Увезени. Еластичен појас со врвка за влечење. Два странични џебови. Бренд : Концепти Спорт. Сублимиран модел на гингам. Везена графика. Инсем мери приближно 31". Функционална мува.

Им се допаѓа и на купувачите..