• Ново
Бусман Прекинувач,15а, Рачно Ресетирање, 250ВАК ЦБ174-15
zoom_in

Бусман Прекинувач,15а, Рачно Ресетирање, 250ВАК ЦБ174-15

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Прекинувач за Монтирање на панел, Засилувачи 15 А, РЕЈТИНГ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Приклучок За Поврзување 1/4 Во Брзо Поврзување, Оценка НА ЕДНОНАСОЧЕН Напон 32 V DC, Рачно Ресетирање, Број На Столбови 1, Копче За Активирање На Прекинувачот, Макс. ВОЗДУШЕН Рејтинг 1ка НА 250 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Медиум Од Типот На Крива, Фаза 1, Панел Од Типот На Монтирање, Бела Боја На Погонот, Големина на Исечокот на Панелот 0,375 во диа, Макс. Дебелина панел 0.375 во, Монтажа Дупка Нишка Големина 3/8 Во.-27, Должина 2.21 во, Ширина 1.11 во, Длабочина 0.48 во, Мин. Работна Температура. Не Е Номинален Тип На Ставка : Прекинувач За Монтирање На Панел. Бренд : БУСМАН. Производителот Дел Број : CB174-15.

Им се допаѓа и на купувачите..