• Ново
Мудар 8WD618PLS - Ниско Назад Камо Брод Седиште, Моси Даб Растури
zoom_in

Мудар 8WD618PLS - Ниско Назад Камо Брод Седиште, Моси Даб Растури

DEN 3679.84

Износ
check Во продавницата.

Мудар 8wd618pls Седиште Со Камо Брод Со Низок Грб Се Одликува Со Пластична Рамка Обликувана Со Вбризгување, Подлога Од Пена Со Висока Компресија, Ткаенина Од Камо Кордура Од 500 Denier, Алуминиумска Шарка. Монтира До И Биа Стандард 4 болт Пиедестал Или Монтажа Систем со 5-1/4" Шема. 5 Годишна Гаранција На Рамка, 1 Година Гаранција На Камо Кордура Ткаенина Тапацир Мудар 8 WD618 PLS Камо Седиште За Брод Со Низок Грб : Големо влијание, пластична рамка обликувана со вбризгување. 500 Негира Кордура Ткаенина Покривање, Мов Даб Растури . Морски Одделение Висока Компресија Пена Подлога. Не-Нотка Алуминиумски Шарки. Димензии На Седиштето : Висина : 18,75", Ширина : 15,75". Длабочина : 18,5 "Длабочина На Седиштето : 14".

Им се допаѓа и на купувачите..