• Ново
Инктастична Дрска Од Раѓање, Стрели , Срца - Розова Виолетова Подарок Бебе Девојка Маица
zoom_in

Инктастична Дрска Од Раѓање, Стрели , Срца - Розова Виолетова Подарок Бебе Девојка Маица

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа слика содржи виолетови стрели, розови срца и текст "Дрско од раѓање" во виолетова и розова боја. Совршен подарок за мало девојче, ќерка, сестра, брат или сестра, семејство! Инктастична Дрска Од Раѓање, Стрели, Срца - Розова Виолетова Маица За Новороденчиња Женска Црвена 24 Месеци. Печатени ВО САД. 100% чешлан памук со прстен. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. дете паметни дрски типографија смешни цитат велејќи текст розова виолетова доенчиња маици туш подарок новороденче облека облека.

Им се допаѓа и на купувачите..