• Ново
Империјал 1 8ct TDW Diamond S Sterling Silver Anniversary Band
zoom_in

Империјал 1 8ct TDW Diamond S Sterling Silver Anniversary Band

DEN 1664.00

Износ
check Во продавницата.

Изразувајте ја својата loveубов на најрасположениот начин со овој пенлив дијамантски бенд. Изработено во S925 Стерлинг Сребрена, овој дизајн има пенливи тркалезни дијаманти поставени во рамки во форма и маркиза, низ полиран опсег, во два реда. Дијамантска лента работи по центарот, кои ги раздвојуваат двата реда. Овој стилски опсег може да се носи сам или може да се спари како магацини. Сјајни со дијаманти и разоткриен сјај, овој дијамантски опсег е сигурно да ја импресионира. Империјал 1/8ct TDW Diamond S925 Стерлинг сребрена годишнина од опсегот (H-I, I2).

Им се допаѓа и на купувачите..