• Ново
Примарно Сребро Сребро Сребро Родиум обложени Полиран Шупливи Шарки Пост Обрач Обетки
zoom_in

Примарно Сребро Сребро Сребро Родиум обложени Полиран Шупливи Шарки Пост Обрач Обетки

DEN 768.00

Износ
check Во продавницата.

Совршен начин да го истакнете вашиот ансамбл и да додадете дополнителен сјај на вашиот ден со носење на овие прекрасни обетки со обрач. Овие сребрени обетки од 30х20мм се прицврстени со жица и затворачи на спојката. Овие обетки се одлични за секојдневна употреба.Метална Тежина : 4,01 грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обрач : женско затворање : Седло Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 30мм х 17мм, 10мм дебелина лево и Десно Вашата ставка пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Италија Стерлинг Сребро, Родиум, Шупливи, Лево И Десно, Жица и Спојка.

Им се допаѓа и на купувачите..