• Ново
Обновен apple iPhone Плус 64gb Отклучен, Злато
zoom_in

Обновен apple iPhone Плус 64gb Отклучен, Злато

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

i Phone 8 плус воведува целосно нов дизајн на стакло. Најпопуларната камера во светот, сега уште подобро. Најпаметниот, најмоќниот чип некогаш во паметен телефон. Безжично полнење тоа е навистина без напор. И искуствата со зголемена реалност никогаш не се можни. Одликувајќи Се Со Нов Дизајн На Стакло и Алуминиум направен од најтрајното стакло досега во паметен телефон, RETINA HD дисплеи и A11 Bionic chip и е дизајниран за крајно искуство со зголемена реалност. Најпопуларната камера во светот станува уште подобра со единечни и двојни камери со Портретно Осветлување, а безжичното полнење носи моќна нова способност за i Phone. i Phone 8 плус. Нова генерација на i Phone. Овој уред Е Отклучен и може да се користи со кој било/секој носач НА GSM (не CDMA) ширум светот! (Гсм превозниците користат СИМ-картичка КАКО ШТО Е АТ&Т / Т-Мобиле / Семеен План / Х2О / Нане / Едноставен Мобилен). НЕМА да работи СО цдма превозници (Како Веризон,Спринт, Зајакнување На Мобилниот). Телефонот е тестиран, работи и функционален. Може да има гребнатини, гребнатини, пукнатини или други помали проблеми што не влијаат на функционалноста на телефонот. Дијагностички тест и потврдено дека е во целосно работна состојба. Може да има низок Капацитет На Батеријата. 30-дневна Ограничена Гаранција За Дистрибутер (без Гаранција На Производителот). 5,5-инчен ШИРОК ЕКРАН ЛЦД МУЛТИ-Допир МРЕЖНИЦА HD Дисплеј Со Ips Технологија, 1080 x 1920 резолуција на пиксели со IP67 Сертификација и Олеофобичен Слој. А11 Бионички Чип со Хекса-Јадрен Процесор, i OS, Вграден M11 Движење Копроцесор. Двоен 12mp Широк Агол И Телефото Камера со f/1.8( Широк Агол), f/2.4( Телефото), Quad-LED Вистински Тон Блиц, Хибрид IR Филтер + 7 MP Предна Камера со f/2.2, Мрежница Блиц и Авто HDR. Внатрешна Меморија : 64 GB, 3 GB RAM МЕМОРИЈА. Неотстранлива Литиум-Јонска Батерија 2691 мах. Димензии : 6.24 х 3.07 х 0.30 инчи, Тежина : 7.13 мл. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Им се допаѓа и на купувачите..