• Ново
Аризона Држава Ол-стар мат 33,75 x42.5
zoom_in

Аризона Држава Ол-стар мат 33,75 x42.5

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Придружете се на тимот на Ол-стар и украсете го вашиот дом или канцеларија со ол-стар мат од решенија за лиценцирање на спорт. со 100% најлон тепих во вистински бои и не-лизгање рециклиран винил поддршка. Серните граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и печатен хромојет во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Лиценцирани производи.

Им се допаѓа и на купувачите..