• Ново
Се прашувам девојки на нација, боксерски графички мета, големини 4-18
zoom_in

Се прашувам девојки на нација, боксерски графички мета, големини 4-18

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овие каузални боксови, над основните маици од Wonder Nation се задолжителни за гардеробата на вашата модерна девојка. Удобниот стил на екипаж и стил на кратки ракави е совршен за време на игра или случајно дружење дома. Спарете ја оваа графичка мета со омилениот пар панталони или шорцеви и нејзината облека на денот е поставена. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Boxy. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Бокс графички маички за девојчиња од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..