• Ново
Романтичен цигански женски плус големина мами на конец на капчиња на врвот на врвот
zoom_in

Романтичен цигански женски плус големина мами на конец на капчиња на врвот на врвот

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Од романтичен циган доаѓа прекрасен боемски инспириран долг ракав, во кој има длабок V-врат-леб, облечен со уникатни детали за капчиња. Направено со елегантни долги ракави на bellвонче и еластична половината со предна само-вратоврска, овој врв е фестивал подготвен со удобност и стил. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави на bellвонче. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Декоративна вратоврска однапред. Романтичен цигански плус големина V-врат Бохо врвот за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..