• Ново
Колекција Хамам Хамам Хамам Ха -гума за тркач на грб - од 2'x7 '
zoom_in

Колекција Хамам Хамам Хамам Ха -гума за тркач на грб - од 2'x7 '

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Современ, модерен, традиционален, југозападен; Области килими, тркачи, дормати, влошки за килими за дневни соби, спални соби, соби за гости, семејни простории, ТВ -простории, расадници, простории за деца, простории за тинејџери, простории за домови, кујни, трпезарии, ходници, влезови .. повеќекратни места за повеќекратни места .. Повеќекратни Големини : 1x2, 2x4, 2x5, 2x7, 2x8, 2x10, 2x12, 2x15, 3x5, 3x10, 5x7, 7x10, 8x10, 8x11, тркалезни и прилагодени големини. Различни бои : црвена, портокалова, слонова коска, црна, сива, зелена, тиркизна, розова, кафеава, беж, сина, виолетова, јаглен, мудрец, бела, жолта, крем и разнобојни дизајни. - Анти -бактериски - Лесно чиста - отпорна на дамки - модерен - квалитетен - сорта - задоволство.

Им се допаѓа и на купувачите..