• Ново
Економија Мии диви птици храна, храна за птици, суво, торба со л
zoom_in

Економија Мии диви птици храна, храна за птици, суво, торба со л

DEN 107.84

Износ
check Во продавницата.

Класичен здрав мешавина од жито, бела просо просо и семе од сончоглед од црно масло. Оваа мешавина од семе е формулирана за да привлече најразлични диви птици на вашите фидери, како што се финале, пилиња, nuthatches, клукајдрва, кардинали, grosbeaks, титмице и други птици во задниот двор. Како семеен бизнис, Глобалната храна за vestетва е водена денес од истите вредности што ги основавме пред 35 години. „Здрави птици, среќни луѓе“ беше наша визија уште од самиот почеток, а нашата посветеност на здравјето на птиците започнува токму тука во нашите објекти. Сите наши производи се овластени за безбедност на храна, така што знаете дека вашите диви птици го добиваат најдоброто. Состојба на храна за домашни миленици : Drysize : 10 lb. торбата содржи мешавина од семки од сончоглед од црно масло, пченка и жито за да привлечете различни диви птици на вашите фидери. За мали и големи птици во задниот двор. За употреба во Hopper, Tube или фидери на платформа. За вашите птици кои се хранат со земја, само поставете мал број директно на природен трупец или трупец на дрво. Состојба на храна за домашни миленици : суво. Големина : торба од 10 lb.

Им се допаѓа и на купувачите..