• Ново
Шале десерти со бела чоколадна торта поп
zoom_in

Шале десерти со бела чоколадна торта поп

DEN 49.92

Износ
check Во продавницата.

Бела чоколадна торта поп со ванила торта измешана со шлаг од крем за путер за да се создаде тартуфи како центар, а потоа двојно натопено во бело чоколадо. Целосно печена торта измешана со путер за да се создаде тартуф како центар. -Даублено натопено во бело чоколадо.

Им се допаѓа и на купувачите..