• Ново
Outfmvch Ленени Панталони Скортови За Жени Секојдневен Летен Џеб Еластични Панталони За Дишење Лабава Половина Панталони Каприс За Жени Црна Л
zoom_in

Outfmvch Ленени Панталони Скортови За Жени Секојдневен Летен Џеб Еластични Панталони За Дишење Лабава Половина Панталони Каприс

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : M - - половината : 48-73см/18.90-28.74" - - КОЛКОВИ : 88см/34.65" - - Должина : 88см/34.65". Големина : Л - - Половината : 50-78см/19,69-30,71" - - Колкови : 94см/37,01 "- - Должина : 89см/35,04". Големина : XL - - Половината : 54-83cm/21.26-32.68 "- - Колковите : 100cm/39.37 "- - Должина : 90cm/35.43". Големина : XXL - - Половината : 58-88cm/22.83-34.65" - - Колковите : 106cm/41.73 "- - Должина : 91cm/35.83". Големина : XXXL - - Половината : 62-93cm/24.41-34.65" - - Колковите : 112cm/44.09 "- - Должина : 92cm/36.22" Џеб Еластична Дише Панталони Лабава Половината Панталони жени панталони. Карактеристики : Материјал : Памучна Мешавина : Секси. Товарни Панталони Женски Карго Панталони За Мажи Товарни Панталони Широки Панталони За Нозе За Жени Јога Панталони Ленени Панталони Женски Панталони Панталони За Жени Женски Панталони Пешачење Панталони Жени Машки Шорцеви Шорцеви За Жени Моторџиски Шорцеви Женски Шорцеви Жан шорцеви.

Им се допаѓа и на купувачите..