• Ново
Дизајнер на домашни колекции Органски памучен градежен џеб со скриен таб панел за завеси
zoom_in

Дизајнер на домашни колекции Органски памучен градежен џеб со скриен таб панел за завеси

DEN 14399.84

Износ
check Во продавницата.

Одликувајќи се со нашиот ексклузивен, дизајн инспириран од уметникот, овие волшебни печатени завеси создаваат фокусна точка со смело привлечно принт. Оваа 100% органска памучна завеса има 2 во 1 конструкција со пол -џеб и скриено јазиче додавајќи убаво прилагоден изглед на кој било простор. 100% органски памук овластен GOTS : Највисока сертификација во органско земјоделство и производство на памук значи дека овие завеси се прават без хемикалии или токсични бои кои се наоѓаат во конвенционален памук. Ткаенина оваа чиста и ткаена со употреба на одржлив памук што го прави здрав за планетата . Соодветна блокада : Органската ткаенина од Панама е природно густа и резултира во соодветна блокада на светлина . 2 во 1 Конструкција : Нашата драперија 2-во-1 градежни понуди понуди Две опции за виси : Пол џеб, висечки јамки . Дополнителни детали : Нашите драперии се конструирани со слепи зашиени хем за совршен пад . Индивидуални панели : Се продаваат како индивидуални панели.

Им се допаѓа и на купувачите..