• Ново
Ханза Кадифен Октопод, 28
zoom_in

Ханза Кадифен Октопод, 28

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Кога ќе ги држите овие прекрасно "животни" животни, ќе го видите и почувствувате акцентот на ханза на квалитетот, што е резултат на внимателно внимание на дизајнот, прилагодениот избор на ткаенина, сечење, шиење, полнење, поставување очи, создавање карактеристики, врамување, четкање и завршна обработка на воздухот. Бидејќи секое животно е рачно сошиено, ќе има мали варијации во изгледот. Ханза Кадифен Октопод, 28" : Изработен од 60 проценти полиестер/40 проценти акрилик. Внатрешното полнење е 100 проценти полиестер. Приближни димензии : 27.56 "х 25.59 " х 7.87".

Им се допаѓа и на купувачите..