• Ново
Атлетски работи Активно руно за мажи и големо машко, до големина 5xl
zoom_in

Атлетски работи Активно руно за мажи и големо машко, до големина 5xl

DEN 448.00

Износ
check Во продавницата.

Мекото руно со рака со чист изглед, ви дава наједноставна, но стилска облека кога уживате во вашиот секојдневен живот. Кратко руно : 75/25 памук/полиестерско руно. Без страничен цвест, чист дизајн. Има прилепување на задниот џеб. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, паѓајте суво средно, средно железо. Направено во Индонезија.

Им се допаѓа и на купувачите..