• Ново
Д -р Земја Органски и природен златен цут Висока фосфат растителна храна, галон
zoom_in

Д -р Земја Органски и природен златен цут Висока фосфат растителна храна, галон

DEN 623.20

Износ
check Во продавницата.

Д -р Earth® Golden Bloom® е формулиран за да се хранат растенијата за промовирање на робусни и продуктивни пупки и цветања. Д -р Earth® Golden Bloom® е одличен за сите типови градини и годишни и повеќегодишни; Внатрешен и на отворено. 100% одржливо ѓубриво. Одлично за затворени и надворешни растенија.

Им се допаѓа и на купувачите..