• Ново
Занаетчиски Материјал За Придружник на занает 20 Пкг Тенки Метални Лимови
zoom_in

Занаетчиски Материјал За Придружник на занает 20 Пкг Тенки Метални Лимови

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Занаетчискиот метален лим работи совршено со Помладите Близнаци и металните матрици. Идеално е за подобрување на секој проект. Може да има некои остри рабови кога се сече. Пакетот содржи 20 листови од 5, 5х8, 5 занаетчиски метал. Увезени. Занаетчиски Материјал На занаетчискиот занает Пакет 20/Пкг Тенки Метални Лимови.

Им се допаѓа и на купувачите..