• Ново
Г-Дин Кафе Сите Во Еден Дома Прелијте Ја Машината За Кафе, Црна
zoom_in

Г-Дин Кафе Сите Во Еден Дома Прелијте Ја Машината За Кафе, Црна

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Методот на подготовка на кафе со прелив го истакнува вистинскиот вкус на зрната кафе. Топла вода полека се пренесува преку теренот, извлекувајќи ги најбогатите вкусови и ароми. Сега можете да направите кафе-квалитетно кафе дома со Г-Дин Кафе Дома Истурете го системот, Црно. Овој систем за подготовка се-во-едно ги отстранува претпоставките од прелијте го кафето со водич на екранот, чекор-по-чекор што ве води низ процесот. Котел со гуска контролиран со температура ја загрева водата до оптималната температура на подготовка на кафе. Пиварницата во стилот на конус овозможува водата рамномерно да тече низ теренот за целосен вкус. Пие 2, 4 или 6 шолји кафе. Направете вкусно прелијте го кафето дома со Г-Дин Кафе Се-Во-Едно Дома Прелијте Го Кафемат, Црно - неговиот водич на екранот, чекор-по-чекор ве води низ процесот на преливање, така што ќе ја добиете вистинската количина кафе и вода на оптимална температура на подготовка за истурање кафе со одличен вкус. Интегрираната скала автоматски ја пресметува вистинската количина на кафе и вода, така што знаете колку да додадете за совршена шолја прелијте го кафето. Ви кажува кога да го паузирате процесот на подготовка за "цветање" (натопување на теренот за да добиете најмногу вкус).

Им се допаѓа и на купувачите..