• Ново
Стандарден комплет За Лежишта ЗА Задни Вклопувања на Амц модел изберете: 1997 - ЏИП ВРАНГЛЕР ТЈ, 1989 - ЏИП ВРАНГЛЕР ЈЈ
zoom_in

Стандарден комплет За Лежишта ЗА Задни Вклопувања на Амц модел изберете: 1997 - ЏИП ВРАНГЛЕР ТЈ, 1989 - ЏИП ВРАНГЛЕР ЈЈ

DEN 2288.00

Износ
check Во продавницата.

Сад стандард Лого комплет ЗА Амц Модел 35 задниот дел. Овој комплет користи Којо лежишта и трки и висококвалитетни мали делови. Стандардната Опрема ВО САД прави опсежно истражување за секоја апликација за да бидете сигурни дека вашиот комплет пристигнува со сите точни делови потребни за инсталирање на комплетот за прстен и запчаник. Комплетите За Инсталација На Лежишта Со Стандардна Опрема во САД се совршени за продавници и градители кои имаат шипки на полицата и бараат да заштедат трошоци преку Главниот Комплет за Ремонт. Овој комплет користи премиум којо/Тимкен лежишта и трки заедно со сите висококвалитетни мали делови. Стандардната Опрема ВО САД прави опсежно истражување за секоја апликација за да бидете сигурни дека вашиот комплет ќе пристигне со сите точни делови што ви се потребни за правилно да го инсталирате комплетот за прстен и запчаник. Одговара На Амц Модел 35. Користи Којо лежишта и трки. Вклучени се носечки лежишта и трки, лежишта и трки, заптивка за шипки, навртка за шипки, ракав за дробење, соединение за обележување и четка. Одговара Изберете : 1997-2006 ЏИП WRANGLER / TJ 1989-1995 ЏИП WRANGLER / YJ 1984-2001 ЏИП CHEROKEE 1993-1998 ЏИП ГРАНД CHEROKEE 1987-1988 ЏИП WRANGLER 1986-1992 ЏИП COMANCHE 1968-1974 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ КОПЈЕ 1978-1983 американски мотори конкорд 1970-1977 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ХОРНЕТ 1980-1987 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ОРЕЛ 1975-1980 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ПЕЈСЕР 1993 ЏИП ГРАНД ВАГОНЕР 1988 ОРЕЛ ОРЕЛ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Им се допаѓа и на купувачите..