• Ново
Црн Носорог АЛУМИНИУМСКИ Раб АРСЕНАЛ 18Х9, 5во Песок На Црна Завршница, 1895АРС125150Д10
zoom_in

Црн Носорог АЛУМИНИУМСКИ Раб АРСЕНАЛ 18Х9, 5во Песок На Црна Завршница, 1895АРС125150Д10

DEN 1713.44

Износ
check Во продавницата.

Црна Носорог Тркала ќе се опфатени од улиците на надвор од патот Со ротациони forged® / rf ® тркала, вистински beadlock тркала, фалсификувани моноблок тркала, и 1-парче фрлија тркала за камион, SUV, кросовер, комбе, И UTV.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог АЛУМИНИУМСКИ Раб АРСЕНАЛ 18Х9, 5во Песок На Црна Завршница, 1895арс125150д10 Број На Модел-Производител На АРСЕНАЛ Број На Дел-1895арс125150д10 Шема на Завртки - 5х150 Офсет - 12 мм Заден Простор-5,72.

Им се допаѓа и на купувачите..