• Ново
Бекарнли 036-Вентил Капак Заптивка Во Собата
zoom_in

Бекарнли 036-Вентил Капак Заптивка Во Собата

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Ги вклучува сите потребни дихтунзи и заптивки потребни за целосна инсталација. Изработени со висококвалитетни материјали за издржливост. Спакувани во проѕирна пластика за лесна видливост и идентификација на сите компоненти. Специфична апликација за ова возило.

Им се допаѓа и на купувачите..