• Ново
Тејлор Направи Еднонасочни Прилепувања На Дрво Завртка-Машки, од 100
zoom_in

Тејлор Направи Еднонасочни Прилепувања На Дрво Завртка-Машки, од 100

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Притиснете ја точката надолу за да ја заклучите. Подигнете на самото место за ослободување. Специјално дизајниран за дополнителна моќ на држење. Изданија само во насока на самото место. "Еднонасочни" прилепувања. Специјално дизајниран за држење моќ. Изданија само во една насока. Масовно пакување од 100.

Им се допаѓа и на купувачите..