• Ново
Седиште Опфаќа 08-Wrangler JK Д-Р Заден Прилагодено Одговара Црна Smittybilt Одговара изберете: 2015 - ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН, 2012 - ЏИП WRANGLER
zoom_in

Седиште Опфаќа 08-Wrangler JK Д-Р Заден Прилагодено Одговара Црна Smittybilt Одговара изберете: 2015 - ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН,

DEN 479.20

Износ
check Во продавницата.

Смитбилтс нов Г. Е. А. Р. прилагодените навлаки за седишта се одлично место за складирање на материјали за прва помош, фенери, кибритчиња и други најважни работи каде што се лесни за пристап во Вашиот Џип Вранглер. Изработени од 600 Негирачки балистички најлон, водоотпорните навлаки На седиштата На Г. Е. А. Р. се опремени со џебови со карти со патент, торбички СО МОЛОВИ и мрежи за да трепкаат уште повеќе опрема на Вашиот Џип.Детали : Одговара 2008-2012 2016 JK Wrangler и Рубикон 4-врати Модели Црна 2 индивидуални торбички За складирање моле/Пријатели дизајн сите торбички имаат воена одделение прилепувања И токи со само корекција патенти Изработени од 600 Denier балистички најлон Водоотпорен Smittybilt G. E. A. R. Прилагодено Се Вклопуваат Задното Седиште Капак (Црна) - 56646501 Се Вклопува изберете : 2008,2011,2015-2018 џип wrangler Неограничен 2007,2009-2010,2012-2014 ЏИП WRANGLER и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..