• Ново
Давинци Гроув 4-Во-Кабриолет Креветчето Во Бела Завршница
zoom_in

Давинци Гроув 4-Во-Кабриолет Креветчето Во Бела Завршница

DEN 6399.84

Износ
check Во продавницата.

Едноставната елеганција и цврстата конструкција на кабриолет креветчето шумичка 4-во-1 Од Давинци го прават стилски расадник за уживање во годините што доаѓаат. Уживајте во класичната недооценена убавина на креветчето Гроув додека вашето дете расте од детството во училишните години; креветчето Гроув има четири прилагодливи положби на душекот и е дизајнирано да се претвори од креветче во кревет за мали деца, дневен кревет и кревет со целосна големина. Завршете ја вашата расадник; парови со комоди од нашата есенска колекција Давинци и колекцијата Џејден. Конвертибилност 4-во-1 : Дизајниран Да ви заштеди мака (и дополнителни пари) за купување повеќе кревети додека вашето малечко расте. Расте со бебе : 4 прилагодливи положби на душекот што можете да ги спуштите додека вашето бебе почнува да седи и стои. Го изградивме ова креветче за да ги издржиме дури и најактивните бебиња и мали деца и да траеме низ тинејџерските години на вашето дете. Квалитетен материјал : Изработен од цврсто одржливо Новозеландско борово дрво и инженерско дрво во согласност СО ЦЦА-само најдобро за вашето слатко бебе. За безбедноста на вашето бебе : Збогувајте се со токсичните хемикалии. Завршено во нетоксичен процес на сликање во повеќе чекори и безбедно за олово и фталат. Бидете сигурни дека знаејќи дека ги надминува Меѓународните и американските стандарди ЗА безбедност НА АСТМ. Компатибилност на душекот : Иако ова креветче е редовно креветче со стандардна големина, за најдобро вклопување ја препорачуваме линијата на Нетоксични, зеленикави златни, водоотпорни душеци На Давинци. Завршете го изгледот : Продавница Калани 6-фиока комода и калани 3-фиока комода за координирана расадник.

Им се допаѓа и на купувачите..