• Ново
Мармонт Хил Елементарно Вознесение Врамена Ѕидна Уметност, 18 12
zoom_in

Мармонт Хил Елементарно Вознесение Врамена Ѕидна Уметност, 18 12

DEN 337.76

Износ
check Во продавницата.

Оваа Елементарна Ѕидна Уметност Во Рамка На Вознесение е врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија со висока резолуција од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Мармонт хил е колектив на уметници-предводен Од Парвез Таџ кој дејствува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на различни материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со љубов и грижа. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Уметнички дела Од Ер Тарни. Професионално врамени и монтирани на киселина слободен архива мат. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Им се допаѓа и на купувачите..