• Ново
Garanimals Baby Boy & Toddler Boy Football Лига шампион Панталони со Jerseyерси
zoom_in

Garanimals Baby Boy & Toddler Boy Football Лига шампион Панталони со Jerseyерси

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Резултат кул стил за вашето kiddo со фудбалски панталони за фудбалски дрес на момчињата на Гаранималс, изработени во супер мека мешавина од памук. Без разлика дали е време за играње или време на дремка, вашиот симпатичен мал одбранбен играч е сигурен дека ќе биде удобен. Еластична половината за оптимална удобност. Повлечете стајлинг. Печатење на екранот однапред. Супер мек. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Фудбалски панталони со маички за мали деца од Гаранималс.

Им се допаѓа и на купувачите..