• Ново
Reebok Baby & Toddler Girls Camo Leggings со врвен, атлетски сет
zoom_in

Reebok Baby & Toddler Girls Camo Leggings со врвен, атлетски сет

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Донесувањето одлуки за облека за вашето бебе или девојче за дете ќе биде толку лесно со ова 2 парчиња нозе и врвен сет од Рибок. Оваа маичка со долги ракави е совршено парче за да се извлече симпатичен и спортски изглед. Направено од мек материјал од руно, овој сет е сигурен дека ќе и обезбеди крајна удобност и топлина што и е потребна за ден надвор со мама и тато. Искористете го максимумот од нејзината гардероба со активна облека што е доволно удобна за да носи цел ден. На хеланките се карактеризираат со живописен камо принт кој совршено се совпаѓа со врвот во овој сет. Ова е облека што ќе ја сака вашето мало девојче. 2-ПЦ сет. Долга ракав со џебови. Затворање на затворање на задниот дел од мета за лесно менување. Детали за peplum на полите за симпатичен, важен изглед. Цело камо печатење на хеланки за тој поп боја и стил. Еластична лента за половината на хеланките што се доволно привлечни за целодневно носење.

Им се допаѓа и на купувачите..