• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко. Womenенски плус големина со висок пораст слаби фармерки
zoom_in

Потпис од Леви Штраус и Ко. Womenенски плус големина со висок пораст слаби фармерки

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Потпис од Леви Штраус 29 "ИНСЕАМ. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува. Џебови : 5 џебови држат најважни работи. Карактеристики : Супер-мека. Истегната ткаенина; јамки за појас. Womenенски плус слаби фармерки со висок пораст од потпис од Леви Штраус и Ко.

Им се допаѓа и на купувачите..